Рись

Спів початково-середній

Основна тема цього курсу - робота із голосом і пошук свого звучання. Тут ми не будемо вчити багато пісень і мелодій, а зосередимося над тим, щоби знайти свій зручний і природній голос та створити міцний ґрунт для того, щоби співати для задоволення і занурюватися настільки глибоко, наскільки хочеться.

Ця група підійде для учасників із початковим і середнім рівнем володіння голосом, які бояться співати або вважають, що не мають голосу чи слуху.


Під час курсу ви:

  • працюватимете над правильним співочим диханням, що дає змогу контролювати звук і чітко виспівувати усі тонкощі мелодії
  • спробуєте дослідити свої резонатори і навчитися керувати звуком, а не видобувати просто те, що виходить
  • пошукаєте свій природній голос
  • в процесі навчання спробуєте дослідити практичний вплив пісенної традиції на людину сучасного світу
  • зможете багато вправлятися і насолоджуватися співом разом із іншими учасницями та учасниками.


Викладачка курсу Анна Охрімчук - вокалістка, педагог, більше 25 років є учасницею легендарного гурту "Древо", що першим почав виконувати традиційні пісні без жодних обробок. Ведуча вокальних майстер-класів в Україні та за кордоном - зокрема у Польщі, Швейцарії, Німеччині. Пані Анна має великий досвід поєднання традиційного співу і театру - є авторкою музичного опрацювання більшості проектів театру ДАХ з часу його заснування, також співпрацювала із театром ім.Франка, Одеського Українського Театру ім.Василька, Teatru Polskiego im Szyfmana w Warszawie. Учасниця багатьох міжнародних музичних та музично-театральних проектів: "Давнина", "Voo voo i Ukrainni", "Harmonia", "Ukrainność", "Hamlet.Babilon". Sound-продюсерка гурту "Hudaki Village Band".