Рись

Спів високого рівня

Це унікальна можливість повчитися співу в чудового співака та легендарного викладача, адже Євген Єфремов - це людина, що заснувала індустрію традиційної музики в Україні. Він створив гурт "Древо" - перший в Україні міський гурт, що почав співати традиційні пісні без обробок. Пан Євген багато уваги приділяє роботі з голосом, випрацюванню природного співацького дихання, а ще - варіюванню мелодій та опануванню прийомів орнаментики. Традиції та пісні для вивчення викладач підбиратиме індивідуально під групу, з урахуванням потреб та тембрів голосів учасників і учасниць курсу та може за потреби змінювати репертуар в ході роботи, щоби ви змогли пропрацювати більше проблемних моментів і розкрити свій голос у новій якості.


Протягом курсу ви:

  • вивчите складні і потужні пісні Поліських і Полтавських традицій
  • будете вчитися імпровізувати в межах традиції, щоби зробити кожне виконання неповторним
  • матимете змогу по-різному вдосконалювати і використовувати барви власного голосу в різних традиціях
  • навчитеся виконувати специфічні йодлеподібні переключення голосу, властиві для традицій Полісся і Полтавщини
  • зможете вповні насолоджуватися спільним багатоголосим звучанням, вокалізами у гурті досвідчених співаків та співачок

Ця група підійде для вас, якщо ви маєте постійну практику співу, впевнено керуєте своїм голосом і хочете розкрити нові можливості, попрацювати над складними для себе моментами. Можливо, ви маєте власний гурт, можливо, викладаєте іншим. Можете самостійно розібрати пісню на голоси, при співі пробуєте імпровізувати в межах традиції. Знаєте, які складнощі у вас виникають, шукаєте особистого фідбеку досвідченого викладача.
Викладач курсу Євген Єфремов - це людина, що заснувала індустрію традиційної музики в Україні. Наприкінці 70-х створив гурт «Древо» (київське) – перший в Україні міський гурт, що співав традиційні пісні без обробок, і відкрив їх світові. Як вчений-етномузиколог, професор Київської консерваторії (НМАУ ім. П.І.Чайковського), протягом десятків років досліджує «дикий» і прекрасний спів Київського Полісся. Має багато учнів та послідовників, навчає традиційного співу на академічних та неформальних освітніх подіях: лекціях, майстер-класах та школах традиційної музики.