Рись

Гра на бубні для початківців.
Авторський курс Андрія Левченка

Онлайн курс
Андрій Левченко
5 уроків

Про курс

Що треба знати, перш ніж почати?

Перший в Україні відеокурс із гри на традиційному інструменті.

Якщо ви ніколи не грали на музичному інструменті — настав час це виправити. На цьому курсі, просуваючись від найпростіших прийомів до більш складних, ви навчитеся впевнено грати до найпопулярніших традиційних танців — вальсу, польки й козачка, аналізувати традиційну музику та імпровізувати, створюючи свої варіації.

  • Почати легко. Не обов’язково мати музичну освіту — в курсі немає жодної згадки про ноти, гами чи сольфеджіо
  • Вчіться у зручний для вас час, не виходячи з дому, безкоштовно і з будь-якої точки світу
  • Дізнавайтеся про традиційну українську музику через особистий досвід
  • Навчайтеся перших прийомів, навіть якщо не маєте власного бубна
  • Отримуйте доступ до додаткових матеріалів, зокрема фонограм для тренування, що були створені ексклюзивно для цього курсу

А також дізнавайтеся, які екзотичні конструкції були в українських бубнів, як тримати бубон та паличку, щоби грати із різною швидкістю було однаково зручно, як знайти інструмент для навчання і що робити, коли у вас його немає, як зрозуміти, чи мембрана достатньо натягнута, і до чого тут фен. А також чому бубон — найкращий інструмент, з якого варто починати вчитися традиційної музики, і чому раніше традиційні музиканти так і робили.


Андрій Левченко

– музикант і дослідник, що знає близько сотні комбінацій прийомів гри на бубні й десятки веселих історій про сільських бубністів. Протягом останніх 6 років досліджує традиційні бубни, зокрема в експедиціях, де навчився грати безпосередньо від досвідчених музикантів з сіл. Тепер Андрій передає ці знання під час численних майстер-класів та приватних занять. Має найбільшу в Україні колекцію старовинних саморобних бубнів. Співзасновник Рисі та Школи традиційної музики, грає традиційну танцювальну музику в гурті US Orchestra, із яким об’їздив міжнародні фестивалі в Німеччині, Литві, Словаччині, Греції, Польщі.

Якщо вам потрібна порада з пошуком інструменту, можете написати Андрію Левченку на andriiilevchenko@gmail.com або у facebook

Підтримуй
Розвивай
Підтримуй
Розвивай

Допоможи проєкту розвиватись та створювати більше навчальних матеріалів