Рись

Гра на бубні для середнього рівня.
Авторський курс Андрія Левченка

Онлайн курс
Андрій Левченко
6 уроків

Урок 1

Як варіювати гру на бубні?

Будь-які компанії люблять хороших бубністів і бубністок - це basic line для всіх інших інструментів. Знань, які ви здобудете на цьому курсі, вистачить для того, щоби не пасти задніх на будь-якій вечірці і бути своїм (чи своєю!) у гурті інших музик, змогти на хорошому рівні підіграти до танцю, а також розуміти, куди рухатися далі і як вдосконалювати свою гру самостійно, як аналізувати гру бубністів, навчатися із записів, за бажання - їздити в експедиції і грати з традиційними музикантами, перебираючи традицію напряму від них.

  • Вчіться імпровізувати на бубні від найпростіших комбінацій
  • Опануйте складніші прийоми, які здивують вас і ваших друзів - включно із дробом та темоло
  • Вчіться у зручний для вас час, не виходячи з дому, безкоштовно і з будь-якої точки світу
  • Отримуйте доступ до додаткових матеріалів, зокрема фонограм для тренування, що були створені ексклюзивно для цього курсу

А також дізнавайтеся,

як за допомоги бубна видавати звук бугая, як звучить тремоло по-українськи, і чим натирати бубон, щоби він видав неочікувані звуки. Не переймайтеся, що вивчите всі секрети гри і будете нудьгувати - в українських техніках гри на бубні є так багато різних прийомів, що вам доведеться витратити не один рік аби грати їх досконало. А ще не забувайте, що чим краще ви граєте на бубні тим краще ви танцюєте і граєте на інших інструментах. Тому вйо до бубна!


Андрій Левченко

– музикант і дослідник, що знає близько сотні комбінацій прийомів гри на бубні й десятки веселих історій про сільських бубністів. Протягом останніх 6 років досліджує традиційні бубни, зокрема в експедиціях, де навчився грати безпосередньо від досвідчених музикантів з сіл. Тепер Андрій передає ці знання під час численних майстер-класів та приватних занять. Має найбільшу в Україні колекцію старовинних саморобних бубнів. Співзасновник Рисі та Школи традиційної музики, грає традиційну танцювальну музику в гурті US Orchestra, із яким об’їздив міжнародні фестивалі в Німеччині, Литві, Словаччині, Греції, Польщі.

Матеріяли до уроку
Важливо уважно засвоїти теоретичну і практичну частину цього відеоуроку. Це потрібно для того, щоби ви не просто гарно грали, але для аналізу гри інших бубністів чи бубністок на записах. Тож поставтесь до цього завдання серйозно!
Підтримуй
Розвивай
Підтримуй
Розвивай

Допоможи проєкту розвиватись та створювати більше навчальних матеріалів