Рись

Відкриваємо перший в Україні простір традиційної музики

авторка
Рись

Відкриваємо простір традиційної музики – і ми дуже в передчутті, бо це буде перший в Україні повністю присвячений українській традиційній музиці простір.

Тут відбуватимуться сходини, камерні концерти, курси зі співу та гри на інструментах, лекції митців та культурних кураторів, перегляди архівних відео, репетиції гуртів та інші події, спрямовані на те аби все більше людей мали змогу відкривати для себе музику, яка виникла тисячі років тому.

Така музика допомагала нашим предкам проходити через трагічні і щасливі часи, а тепер може допомагати і нам, в умовах нинішньої агресії Росії.

Ця війна змушує нас – і кожного окремо, і як націю – відшукувати справжні точки опори. Те, що повертає до себе і дає силу. На основі чого ми будуємо свою ідентичність, своє життя? Що ми втратили за останні століття і що повертаємо собі попри все? Чим цінним і ціннісним хочемо наповнити своє повсякденне життя до і після перемоги? В нашому просторі можна буде чути і грати живу традиційну музику, для якої природнім є гуртувати навколо себе людей.

Свій простір – це надзвичайний boost для спільноти. Тут, у місці, де зустрічаються різні стейкхолдери – музиканти, культурні діячі, менеджери, майстри інструментів, викладачі, митці і куратори інших напрямків – зможуть розвиватися нові ідеї і проєкти. Трохи хвилюємося починати нову справу у час війни, але ще гірше - не почати її ніколи) Тому ніщо не зупинить ідею, час якої настав!

Це буде неформальний двіж, гратимуть US Orchestra і музиканти з ДваТри, а також усі спонтанні склади, які виникнуть у цей вечір. Місця не так, щоби геть багато — 40м2, але охочі до танцю завжди знайдуть нагоду потанцювати. Будемо просто тусити, співати і обживати простір допізна, тому підходьте протягом вечора, коли зручно і відсвяткуємо разом!

Час: 7 жовтня, після 17:00 Місце: Київ, вул. Сагайдачного 12, 3 поверх

До зустрічі!