Носії традиції живуть у світі, що існує паралельно із нашим світом міст, інтернету, швидкості та постійних змін. У цих людей інакше мислення, інакше сприйняття любові, інакше ставлення до життя, і часто трохи не таке, як у нас, розуміння принципів, за якими влаштований світ довкола.

Спів для них – не окрема діяльність, а щось, невіддільне від життя. Дуже просте і природнє.

Культурно-мистецький проект Рись.thePolissia спільно із Міжнародним фестивалем традиційних культур “Етносвіт” організовув школу традиційного співу, що відбулася 16-17 травня в Києві. Майстер-класи зі співу проводила Сусанна Карпенко, (засновниця, авторка музичних проектів, учасниця гурту “Божичі”), та учасниця низки міжнародних музичних фестивалів, автентична співачка з Полісся Доменіка Чекун.

Вперше в Києві відбулася дводенна безкоштовна школа з традиційного співу, що дала можливість людям, які займаються, або хочуть займатися традиційною музикою, поглибити свої знання про неї, та покращити техніку співу. Програма включала майстер-класи з традиційного співу для відібраних учасників, та відкриті лекції про особливості традиційної музики для усіх охочих.

Проект Школа традиційного співу здійснено за підтримки Музею Івана Гончара, Мистецького Арсеналу і фонду MitOst e.V.