Під час майстер-класу ви:
Зголоситися: http://tiny.cc/houc7y
Під час майстер-класу ви:
Алла Ковальчук – співачка та дослідниця, виконавиця традиції села Сварицевичі, якої навчилася безпосередньо від своїх родичок-носійок традиції. Разом із сварицевицьким гуртом родини Чудіновичів брала участь у концертах та фестивалях Австрії, Білорусі, Італії, Македонії, Німеччині Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії. Має великий досвід викладання традиційного співу, більше 10 років керує найпомітнішим на Рівненщині дитячим гуртом, що виконує традиційні пісні, тому чудово вміє знаходити підхід до початківців.
Зголоситися: http://tiny.cc/houc7y
Під час майстер-класу ви:
– вивчите старовинні обрядові та ліричні пісні різних куточків Волині, Прип’ятського Полісся, Подесення.
– вдосконалите власні навички володіння голосом
– розвинете нові можливості свого голосу, навчаючись мелізматичних і тембральних особливостей архаїчних пісень
– попрацюєте над вибудовою звучання у гурті, щоби добитися фактурного звучання вивідних ліричних пісень
– зможете почути конструктивну критику, і отримаєте поштовх для розвитку себе у співі
– зможете насолодитися потужним гуртовим співом
Ірина Клименко – одна з найвідоміших в Україні співачок та викладачок традиційного співу. Має величезний експедиційний досвід, від 1986 року записує традиційну музику в селах, найбільше – на Поліссі. Її архів налічує близько 15 тисяч пісень. Від 90х років викладала традиційний спів в Україні, Польщі та Естонії, співала у легендарному гурті “Древо”, що першим почав виконувати традиційні пісні без жодних обробок, і заснував в Україні школу викладання традиційного співу. Співала у гуртах “Володар” та “Гуртоправці”, учасниця безлічі міжнародних фольклорних фестивалів. Викладає у Київській Консерваторії.
Зголоситися: http://tiny.cc/houc7y
Під час майстер-класу ви:
Ганна Охрімчук – вокалістка, педагог, більше 25 років є учасницею легендарного ансамблю “Древо”, що першим почав виконувати традиційні пісні без жодних обробок. Ведуча вокальних майстер-класів в Україні та за кордоном – зокрема у Польщі, Швейцарії, Німеччині. Пані Анна має великий досвід поєднання традиційного співу і театру – є авторкою музичного опрацювання більшості проектів театру ДАХ з часу його заснування, також співпрацювала із театром ім.Франка, Одеського Українського Театру ім.Василька, Teatru Polskiego im Szyfmana w Warszawie. Учасниця багатьох міжнародних музичних та музично-театральних проектів: “Давнина”, “Voo voo i Ukrainni”, “Harmonia”, “Ukrainność”, “Hamlet.Babilon”. Sound-продюсерка гурту “Hudaki Village Band”.
Зголоситися: http://tiny.cc/houc7y
Скрипка (Західне Полісся)
на майстер-класі ви:
– навчитеся грати кілька спеціально підібраних, найзручніших для початківців танцювальних мелодій з Полісся
– правильно тримати скрипку і смик
– дізнаєтеся, чому скрипка – це найважливіший інструмент у гурті, і як люди вчаться грі на скрипці без нот
– засвоїте базові прийоми гри
– дізнаєтеся, що таке “вторування”, і як вторувати вправно
– зможете зіграти з іншими музикантами і знатимете, в якому напрямі рухатися, щоби навчитися грати традиційну інструментальну музику
Вікторія Ярмола – дослідниця музичних інструментів, викладачка кафедри музичного фольклору Рівненського державного університету. Протягом багатьох років грає і досліджує танцювальну музику Західного Полісся. Об’їздила усе Полісся в пошуках старих музик, встигла записати і повчитися у останніх і найкрутіших скрипалів Полісся – в наш час це величезна рідкість і величезна удача. Скрипалька гурту «Сільська музика», з яким виступала в Україні, Польщі, Білорусі, Литві.
Зголоситися: http://tiny.cc/houc7y
Протягом майстер-класу ви:
– навчитеся грати п’ять маловідомих танцювальних мелодій із Полтавщини
– дізнаєтеся про скрипкову музику Лівобережної України
– повчитеся підбирати раніше незнайомі мелодії “на слух”
– покращите свою техніку гри
– потренуєтеся акцентувати окремі фрази і коди
– вивчите 50 відтінків втори, і після цього навряд чи захочете грати першу скрипку
– навчитеся грати до танцю так, щоби слухачам хотілося танцювати, і зможете під керівництвом викладачів зіграти разом із учасниками інших майстер-класів
Ярина Дронь – крипалька гурту US Orchestra, грає запальну танцювальну музику Західного Поділля та українських емігрантів до Америки, вчилася гри зокрема й під час безпосереднього спілкування із музикантами в селах. Активно виступає на міжнародних фестивалях, зокрема в Німеччині, Литві, Польщі, Словаччині, Греції, Італії. Має святенницьку терплячість, і великий досвід викладання традиційної гри на скрипці дітям та дорослим.
Зголоситися: http://tiny.cc/houc7y
Під час майстер-класу ви:
– навчитеся грати ритмічну партію до танців Центральної України
– дізнаєтеся усе необхідне про те, хто, де коли і як грали на бубнах
– без нудної теорії вивчите базові прийоми гри
– навчитеся поєднувати основні прийоми із складнішими “оздобами”
– розвинете своє відчуття ритму під час спеціальних вправ
– дізнаєтеся про найкрутіших сільських бубністів України, і під керівництвом викладача розберете і повторите їхні прийоми гри
– отримаєте достатні навички, щоби далі самотужки продовжувати опановувати інструмент, і зможете самостійно зіграти в гурті разом із іншими музикантами
Андрій Левченко – це людина, що знає близько сотні комбінацій прийомів для гри на бубні, і десятки веселих історій про сільських бубністів. Але найголовніше, що Андрій Левченко добре знає, як навчити інших охочих, і робить це із запалом і гумором. Він вчився грати безпосередньо від досвідчених музикантів з сіл, а тепер передає ці знання під час численних майстер-класів та приватних занять. Має найбільшу в Україні колекцію старовинних саморобних бубнів. Грає традиційну танцювальну музику в гуртах “Надобридень” та “US Orchestra”, з якими об’їздив міжнародні фестивалі в Німеччині, Литві, Словаччині, Греції, Польщі.
Зголоситися: http://tiny.cc/houc7y
0 thoughts on “11261827_862667327182242_5210960818649056587_o”