Рись

Ти і є пісня — Таня Осінь

Подкаст
Ріж Вірьовку

Про подкаст

Слухайте голос молодого покоління у подкасті «Ріж вірьовку»!

  • Хто «має право» викладати традиційну музику і у кого краще вчитися новачкам?
  • Що робити, якщо ви вже співаєте, але соромитесь критики?
  • Чи можна кайфувати від співу разом з менш досвідченими виконавцями?
  • Чи є шанси заробляти на життя традиційною музикою?
  • І взагалі — чи легко бути співачкою традиційних пісень з молодого покоління?

У пошуках відповідей на ці питання ми запросили до студіїТаню Осінь— учасницю гуртів «Володар» і «Многая літа», а віднедавна ще й викладачку традиційного співу, випускницю Національного університету культури.

Таня розповіла нам, як прийшла у традиційну музику через інші жанри, в які були вплетені фольклорні мотиви, і як її друзі у Миколаєві, послухавши «ДахуБраху», відкривають для себе автентику. А також про те, як на першому курсі університету намагалася відтворити професійний спів, повтроюючи міміку викладачки (але з цього нічого не вийшло). Таня ділиться власним секретом гарного співу і підказує, на чому будується унікальність традиційномузичних гуртів.

У кожному випуску наші гості ставлять важливі для себе композиції. Таня ділиться одним з найдавніших записів зі своєї рідної Миколаївщини — місцевості з дуже неоднорідним музичним ландшафтом.

Дякуємо Данилу Данилейку і студії PRO REC за допомогу із записом.

Для створення музичної заставки подкасту використано семпл рогу з запису танцю "Крутях" від Якова Любежанина, с. Деревок Любешівскогор-ну. Автор запису - Олекса Ошуркевич